کیسه تبلیغاتی

کیسه خرید پارچه ای

کیسه خرید پارچه ای

کیسه خرید پارچه ای با توجه به کیفیت و کارایی آن امروزه در حال رونق است و پیش بینی می شود تا سال های آینده به روند رو به رشد خود ادامه دهد و بازار بزرگی را برای خود ایجادکند .

کیسه خرید
کیسه خرید

 

 

 

 

 

 

شرکت چاپ آنتیک که در حال حاضر خدمات طراحی و چاپ بر روی نایلون و ساک دستی پارچه ای را انجام میدهد در نظر دارد با توجه به شرایط اقتصادی سخت کشور و مشکلات کاهش فروش مغازه ها و فروشگاه ها محصولات خود را در عین کیفیت مناسب با قیمت خوب و مناسب در سراسر کشور به فروش بگذارد و آرزوی موفقیت و رشد اقتصادی روز افزون برای کشور عزیزمان ایران را دارد .

به امید روزی که هیچ فقیر و گرسنه ای در کشور نباشد .

کیسه خرید پارچه ای چیست

کیسه خرید پارچه ای از جنس اسپان باند یا همان پارچه های سوزنی می باشد .

پارچه های تولید شده در کارخانه به دو روش اتوماتیک و دستی به صورت دوخت التراسونیک دوخته شده و به صورت ساک دستی پارچه ای در بازار عرضه می گردد .

طبیعی است که شرکت هایی که از دستگاههای تمام اتوماتیک برای دوخت کیسه خرید پارچه ای استفاده می کنند از قیمت مناسب تری در برابر شرکت هایی که از چرخ خیاطی التراسونیک برای دوخت استفاده می کنند برخوردار هستند .

کیسه خرید

 

مزایا و معایب کیسه خرید پارچه ای 

اگر بخواهیم از معایب این کیسه ها نام ببریم قطعا موارد زیادی را نمی تئان نام برد چون از هر نظر این کیسه ها بهترین گزینه برای خرید و جایگزینی نایلون می باشند .

تنها عیب این کیسه ها قیمت بالاتر نسبت به نایلون می باشد که الته با گسترش روز افزون این کیسه ها و تولید انبوه تر شاهد قیمت مناسب تری از این کیسه ها می باشیم و تنها اختلاف کمی بین قیمت کیسه های پارچه ای و نایلون می باشد که با توجه به کیفیت این کیسه ها نسبت به نایلون  غیر طبیعی نیست .

مزایای کیسه های پارچه ای:

  • دوام بالاتر نسبت به نایلون و کیفیت بیشتر
  • ماندگاری تبلیغ فروشگاه
  • تجزیه پذیری یا همان دوستدار محیط زیست که مهمترین دلیل ارتقاء این کیسه ها شده
  • قابلیت شستشو
کیسه خرید
کیسه خرید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − هشت =

بستن
بستن