کیسه تبلیغاتی

اسپان باند چیست؟

اسپان باند چیست؟

اسپان باند چیست؟؟

برای مشاهده لیست قیمت کیسه پارچه ای کلیک کنید

کیسه های پارچه ای یا بدون بافت از جنس الیاف نایلون می باشد و به خاطر تغییراتی که در ساختار آن ایجاد شده دوستدار محیط زیست و قابل تجزیه در طبیعت می باشند. از این رو که در ساختار پارچه این نوع کیسه ها از الیاف تار و پود استفاده نشده به این جنس کیسه های بدون بافت نیز می گویند.

کیسه پارچه ای
کیسه پارچه ای

اسپان باند  (spunbond nonwove )چیست؟

اسپان باند یا همان پارچه های ساک دستی از الیاف پلی پروپلین pp تشکیل شده است و در طاقه هایی به عرض ۴۰ تا ۳۲۰ سانتی متر و گرماژ ۱۰ تا ۲۰۰ گرم تولید می شود. پرکاربرد ترین گرماژ در تولید کیسه پارچه ای گرماژ ۶۰ و ۹۰ گرم است.

به اسپان باند پارچه های بی بافت و پارچه های سوزنی یا نام علمی نانوون هم گفته می شود.

اسپان باند
اسپان باند

گرماژ چیست؟

گرماژ چیست؟؟

۶۰ گرم یعنی چه؟ ۹۰ گرم یعنی چه؟

منظور از گرماژ همان وزن پارچه های اسپان باند است که در متر مربع حساب می شود یعنی پارچه ۶۰ گرمی همان ۶۰ گرم در متر مربع است یعنی اگر از طاقه پارچه به ابعاد ۱*۱ جدا کنیم و آن را وزن کنیم وزن آن ۶۰ گرم میشود به همین شکل پارچه های ۹۰ گرمی و … محاسبه می شود. طبیعی است که هر چه گرماژ پارچه بالاتر می رود وزن سنگین تر شده یعنی به عبارتی تراکم مواد اولیه بیشتر شده و کیفیت بالاتر میرود و استحکام بیشتر می شود.

نحوه قیمت گذاری اسپان باند

فروش اسپان باند توسط کارخانه یا واسطه ها به دو صورت قیمت گذاری میشود اول به صورت متری و دوم به صورت وزنی یعنی کیلو گرم

۱- اگر قیمت اسپان باند را جویا شدید و فروشنده به شما مبلغ را گفت متری فلان تومان شما باید از عرض پارچه هم مطلع شوید چون در فروش بر اساس متر ظول در عرض های مختلف قیمت متفاوت خواهد شد که در این مدل فروشنده حتما قبل از آن از گرماژ مورد نظر شما سوال می پرسد.

۲- ممکن است فروشنده به شما بگوید اسپان باند کیلویی فلان تومان که در این صورت پارچه در هر عرض و گرماژی که باشد در قیمت تاثیر ندارد شما اگر ۱۰۰ کیلو پارچه با گرماژ ۹۰ بخرید قطعا متراژ آن از ۱۰۰ کیلو پارچه با گرماژ ۶۰ کمتر است به همین دلیل قیمت آن در کیلو گرم متفاوت نمی باشد و شما باید برای به دست آوردن متراژ آن از این فرمول استفاده کنید

انتخاب کیسه پارچه ای با گرماژ مناسب

اگر شما کیفیت بالاتر کیسه پارچه ای را می خواهید یا اینکه کالای شما جرم بالاتری دارد و نیازمند ساک دستی با مقاومت بالایی است به شما پیشنهاد می کنیم کیسه پارچه ای با گرماژ ۹۰ را انتخاب کنید و اگر برای شما کیفیت در درجه دوم قرار دارد و کالای شما مثل پوشاک و کفش و یا هر چیز دیگری با وزن پایین تر از ۵ کیلو گرم است و جهت تبلیغات از آن استفاده میشود به شما کیسه پارچه ای با گرماژ ۶۰ گرم را توصیه میکنیم که از قیمت مناسب تری برخوردار است.

کیسه پارچه ای ۹۰ گرمی با توجه به فشردگی مواد داخل آن بسیار محکم تر و با ثبات تر از ۶۰ گرمی ها می باشد و چاپ روی آن زیباتر و چذاب تر به نظر میرسد اما قیمت بالاتر آن نسبت به مدل ۶۰ گرمی باعث شده خیلی از فروشگاه ها از ۶۰ گرمی ها استفاده کنند به همین منظور شرکت های تولید کننده با توجه به فروش بالاتر ۶۰ گرمی ها تخفیفات بیشتری را برای این گرماژ در نظر گرفته اند به همین دلیل تفاوت قیمت نسبتا زیادی بین ۶۰ گرمی و ۹۰ گرمی ها است.

کیسه پارچه ای
کیسه پارچه ای

موارد کاربرد کیسه پارچه ای

کیسه پارچه ای ساخته شده ار پارچه های اسپان باند در فروشگاه های کشور کاربرد دارد بیشترین مشتریان کیسه پارچه ای از صنف پوشاک و کفش فروشی ها هستند اما استفاده از کیسه پارچه ای به شدت در حال رونق است به طوری که امروزه دیده می شود در فروشگاه های مواد غذایی نیز از آن استفاده می شود حتی فروشگاه های بزرگ زنجیره ای مثل فروشگاه کوثر اصفهان با بیش از ۱۵ شعبه برای تبیلغات و گذاشتن محصولات خریداری شده توسط مشتریان از کیسه پارچه ای استفاده می کند و به زودی شاهد کاربرد بیشتر این کیسه ها خواهیم بود.

یکی دیگر از موارد پرکاربرد کیسه پارچه ای استفاده در نمایشگاه ها است . غرفه داران برای تبلیغ شرکت و برند خود از این کیسه ها استفاده کرده و بروشور و کاتالوگ و کارت ویزیت تبلیغاتی خود را در داخل این کیسه پارچه ای به بازدید کنندگان عرضه می کنند که از پرزانته مناسبی برای غرفه دار برخوردار است .

کیسه پارچه ای
کیسه پارچه ای
کیسه پارچه ای
کیسه پارچه ای
تبلیغات پربازده با کیسه پارچه ای

امروزه با گسترش شغل ها و رقابتی شدن بازار فروشگاه ها به فکر تبلیغات پربازده برای افزایش فروش هستند بعضی بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر را برای تبلیغ انتخاب میکنند برخی تراکت پخش میکنند عده ای در فضای مجازی دنبال تبلیغ هستند و عده ای ثروتمندتر از تبلیغات تلوزیونی استفاده میکنند اما در کنار این روش های استفاده ار کیسه تبلیغاتی با چاپ اختصاصی برند فروشگاه و آدرس و … روی آن یکی از روش های پربازده تبلیغات است که نسبت به هزینه آن در مقابل روش های دیگر تبلیغ بازدهی بسیار مناسب تری دارد.

این کیسه پارچه ای فقط به مشتریانی که خرید کرده اند داده می شود از این رو باعث جلوگیری از هدر رفت سرمایه می شود چون فقط به مشتریان داده شده و در جهت رضایت بیشتر آن ها از خرید و تشویق آن ها به حضور مجدد در فروشگاه شما شده که به اصطلاح امروزی فروشگاه های دارای این کیسه ها فروشگاه های لاکچری هستند.

کیسه پارچه ای شرکت چاپ آنتیک

یکی ار فعالیت های شرکت چاپ آنتیک در زمینه چاپ کیسه پارچه ای است که دارای قیمت مناسب نسبت به شرکت های دیگر می باشد .

شرکت چاپ آنتیک کیسه پارچه ای در گرماژ ۶۰ و ۹۰ گرم در رنگ های مختلف آبی روشن قرمز زرشکی سرخابی بنفش سبز زرد نارنجی مشکی کاربنی سبزآبی قهوه ای کرمی و نقره ای را داراست و چاپ برند شما روی آن را با قیمت مناسب انجام داده و قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور را دارد.

جهت مشاهده لیست قیمت شرکت چاپ آنتیک کلیک کنید

همچنین در شرکت چاپ آنتیک امکان سفارش آنلاین محصولات وجود دارد که پروسه سفارش را برای مشتریان راحت تر کرده جهت انجام سفارش آنلاین کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن