درباره ما

تاریخچه :

 

شرکت چاپ و طراحی آنتیک در سال 1393 با هدف تولید ، چاپ و  طراحی کیسه های پارچه ای و نایلون های تبلیغاتی تاسیس گردید.

همچنین طی چند سال فعالیت مستمر توانسته با کادری قوی و  مجرب  گامهای سریع در زمینه خدمات رسانی در صنعت تبلیغات  و بازار یابی جهت فروش در کل کشور فعالیت کند  ، با توجه به شرایط مختلف فرهنگ مصرف ، امکان تولید کیسه های پارچه ای را نمود تا گام مهمی درحفظ محیط زیست برداشته باشد تا نسل های آینده نیز از آن بهره ببرند .

شرکت چاپ آنتیک  در تلاش است که به درصد بیشتری از رضایتمندی مشتریان دست یافته و بتواند آرامش خاطر و امکانات ارزنده ای را برای کلیه مشتریان خویش فراهم نماید.

در سالی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آن را به نام ( سال جهش تولید ) مزین نموده اند ، با تولید محصولات ساخت میهن اسلامی گامی موثر در تحقیق این امر برداشته و در نتیجه با کلیه شرکت ها و محصولات خارجی مشابه به موقع و مستمر با احراز شرایط برتر قابل رقابت خواهد بود .

تاکنون در خصوص تولید کیسه های پارچه ای و نایلون های تبلیغاتی و چاپ و بسته بندی محصولات مختلف گام موثری در جهت عرضه محصولات مشتریان برداشته ایم . ضمن اینکه در نظر داریم تولید کیسه های کاغذی (مقوایی) ، کارت ویزیت ، کاتولوگ ها و خط تولید بسته بندی و طراحی محصولات به شکل ویژه و مخصوص و … را در برنامه کاری خط تولید این شرکت قرار گرفته است .

 

موسسه چاپ آنتیک

چاپ آنتیک چاپ وتولیدنایلونهای تبلیغاتی چاپ کیسه های پارچه ای چاپ کیفهای خرید چاپ ساک کاغذی ساک خریدچاپ آنتیک چاپ وتولیدنایلونهای تبلیغاتی چاپ کیسه های پارچه ای چاپ کیفهای خرید چاپ ساک کاغذی ساک خرید

  آدرس : اصفهان ، مبارکه ، بلوار فتح المبین ، روبروی پژوهشسرا ادیب
  صندوق پستی : 357/84815
  تلفن : 52401030 -031
  همراه : 09300521104 - 09137286128 بهرامی
  ساعت پاسخگویی دفتر فروش : 8 صبح الی 16 بعد از ظهر
  ایمیل : pbag333@gmail.com
  وب سایت : www.pbag.ir
  اینستاگرام : @chap_antik
  تلگرام : @pbags
  گروه واتساپ : https://chat.whatsapp.com/DpfvWVagHCXBvky9KNoZcF
  واتساپ واحد فروش : 09137286128

  تلگرام : @pbags
  گروه واتساپ : https://chat.whatsapp.com/DpfvWVagHCXBvky9KNoZcF
  واتساپ واحد فروش : 09137286128

  سبد خرید